Rok 2008

MARZEC 2008

 

W numerze: Szybszy internet w naszej gminie; Szkolenie Strażaków Ratowników; VI Halowy Turniej w Piłce Nożnej Seniorów; Cennik reklam w Orce; Temat miesiąca - śmieci; Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych.

 

KWIECIEŃ 2008

 

W numerze: – Strategia Rozwoju Gminy Czernichów; Dopłaty obszarowe; Założenia Programu Leader; Relacje z sesji; Orka sportowa: terminarze drużyn; Jedzie, jedzie straż ogniowa; konkurs w ZPO Czernichów

 

MAJ 2008

 

W numerze: – Rozmowa z wójtem; – Relacja z XXI sesji Rady Gminy; – Wywiad z Mateuszem Wysoczyńskim; – Kłopotliwe podwyżki; – II Gminny Konkurs Pięknego Czytania; – Harmonogram imprez w ramach Dni Gminy.

 

CZERWIEC 2008

 

W numerze m.in. – U sołtysa w Zagaciu – Relacja z XXII sesji – Rozmowa z Adamem Wysoczyńskim podsumowująca rok 2007 – Fragment kroniki SP w Kłokoczynie – Harmonogram zajęć Lato na Wsi – Terminarz rozgrywek o Puchar Wójta – Orka oświatowa: wyniki testów gimnazjalnych w szkołach.

 

LIPIEC-SIERPIEŃ 2008

 

W numerze m.in.: – rzeczpospolita kolesi, czyli o zmianie granic – sprawa Koła Gospodyń z Kamienia – relacja z sesji – ostrzeżenie dla grzybiarzy – zaproszenie na 100-lecie szkoły w Kłokoczynie – Orka sportowa - Puchar Wójta Gminy – Pożegnanie lata w Dąbrowie Szlacheckiej.

 

LIPIEC-SIERPIEŃ 2008 WYDANIE SPECJALNE

 

W numerze m.in.: – Nadanie honorowego obywatelstwa Gminy Czernichów prałatowi Stanisławowi Murzynowi – Relacja ze Święta Gminy 6 lipca 2008

 

WRZESIEŃ 2008

 

W numerze m.in.: – Nowe stawki za wodę i ścieki; – Rozmowa z panem Wiesławem Fidelusem; – Fundusz Alimentacyjny; – Relacja z sesji; – Remont w ZSRCKU w Czernichowie; – Dożynki Gminne w Rusocicach.

 

PAŹDZIERNIK 2008

 

W numerze m.in.: - podsumowanie wykonania budżetu za pierwsze półrocze - relacja z sesji - Hubertus 2008 - historia kanalizacji w Przegini Duchownej - opłata adiacencka - raz jeszcze - dotacje do kolektorów słonecznych.

 

GRUDZIEŃ 2008

 

W numerze m.in.: - ile kosztuje oświetlenie w gminie?; - kanalizacja w roku 2009; - relacja z XXX sesji Rady Gminy; - zimowe utrzymanie dróg powiatowych; - przegląd jasełek; - podsumowanie sezonu Związku Hodowców Gołębi Pocztowych.