Rok 2009

MARZEC 2009

W numerze m.in.: Relacje z wizyty Kardynała Stanisława Dziwisza w Czernichowie; Wywiad ze Starostą Krakowskim Józefem Krzyworzeką; Bezpieczniej w gminie - o posterunku policji w Czernichowie; Informacja o zmianach w świadczeniach rodzinnych; Relacje z Turnieju Piłki Nożnej Seniorów i Juniorów; a także wykaz ważnych numerów telefonów z terenu gminy Czernichów. Zapraszamy do lektury.

 

CZERWIEC-LIPIEC 2009

W numerze m.in.:Relacja i fotoreportaż z Dni Gminy, Z wizytą w Neuvy, Relacja z sesji, Odznaczeni jubilaci, Pieniądze z UE trafią do Czernichowa,Lato dla wszystkich, Rozmowy, Konkursy, Zagadki,Święto Gminy w teleobiektywie.

 

SIERPIEŃ 2009

W numerze m.in.: Dalszy ciąg sporu o Sokółkę; Poseł widmo; Oczyszczalnia czy bomba ekologiczna; Czym zajmują się radni; Relacja z rozgrywek o puchar wójta; Zmiany w szkołach i na drogach; Konkursy i wspomnienia; Fotoreportaż z dożynek i pożegnania lata.

 

WRZESIEŃ 2009

W numerze m.in.: Nowe stawki cen za wodę. Przebudowy i remonty dróg. Propozycje zajęć dla dzieci. Orka na tropie dzikich wysypisk. Szkoła z tradycjami. Sukces dziewcząt z Wołowic. Konkursy, wywiady i fotoreportaże. Ponadto: Witamy w pierwszej klasie - zdjęcia uczniów klas pierwszych.

 

PAŹDZIERNIK 2009

W numerze m.in.: Z wizytą w gminnych szkołach, Złote Pary, Inwestycje w szkołach i na drogach, Relacja z sesji, Wiadomości sportowe, Zawody w powiecie monachijskim okiem nastolatków, Hubertus 2009.

 

LISTOPAD 2009

W numerze m.in.: Relacja z sesji, II Powiatowy Bieg Niepodległości, Zaproszenie na ścieżkę ornitologiczną, Informacje o gminnych inwestycjach, Strażackie poszukiwania kierowcy, Ponadto sport i stałe rubryki.

 

GRUDZIEŃ 2009

W numerze m.in.:To był rok; Złote myśli; Jak zwiększyć budżet;Rozmowa z wójtem;Konkurs plastyczny rozstrzygnięty; Pożar w karczmie;Konkurs dla czytelników;Fotoreportaże i stałe rubryki.