Rok 2018

Maj 2018

W tym numerze: Obchody świąt patriotycznych w gminie Czernichów (str. 2), Co to jest „Koperta Życia” (str. 5), Ewakuacja zwierząt w Szkole Rolniczej (str. 6), Cmentarz to miejsce święte- mówi ksiądz proboszcz parafii w Czernichowie - Wiesław Grzechynia (str. 8), Orka początki –trochę historii (str. 9), IV Rajd Konny rtm. Pileckiego – spotkanie w Przegini Duchownej, postój w Czernichowie (str. 10), Zapowiedzi imprez rekreacyjnych, rodzinnych i sportowych w gminie Czernichów (str. 15 i 16)

 

Kwiecień 2018

W tym numerze: Ćwiczenia kadetów w Czernichowie i spotkanie z „Ognikami” (str. 2), Czysta gmina Czernichów – krok do czystej Europy (str. 2), Bezpiecznie wokół nas – analiza stanu bezpieczeństwa(str. 5), Jak się mieszka pod nowym adresem, czyli gmina Czernichów z nazwami ulic (str. 7), Modernizacje sieci wodociągowej w gminie Czernichów (str. 8 i 9), Relacja z gali wręczenia Nagród Powiatu Krakowskiego (str. 10), O sukcesach w konkursach szkolnych i rozgrywkach sportowych (str. 13-15)

 

Marzec 2018

W tym numerze: Misterium w Rusocicach na otwarcie Wielkiego Tygodnia (str. 2), Zbigniew Kędzierski, przewodniczący Rady Gminy Czernichów do mieszkańców (str. 5), Kiedy nie zrobimy zakupów w niedzielę (str. 7), Ksiądz Stefan Boroń – misjonarz urodzony w Wołowicach (str. 8 i9), Babskie spotkania w Nowej Wsi Szlacheckiej (str. 10), Edyta i Sebastian z Rusocic Młodymi Ambasadorami Polski (str. 11), Zimowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta (str. 16)

 

Luty 2018

W tym numerze: Jak przebiega remont przedszkola w Wołowicach (str. 2), Relacja z sesji Rady Gminy Czernichów (str. 4 i 5), Wymiana pieców – jak walczyć ze smogiem (str. 6), Na co pieniądze z budżetów sołeckich? (str. 7), Pieskie życie psów i ludzi (str. 8), Lekcje inaczej (str. 9), Charytatywnymi tyng futsalowy (str. 12)

 
Więcej artykułów…